دوشنبه, 21 آبان 1397
رو عنوان : تبریک 17 مرداد، روز خبرنگار
عنوان : شهردار چالوس با صدور پیامی روز خبرنگار را به اهالی قلم و رسانه تبریك گفت
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ 
ساعت : ۱۱:۲۴:۱۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار چالوس با صدور پیامی روز خبرنگار را به اهالی قلم و رسانه تبریک گفت؛

متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

"ن".والقلم و ما یسطرون

بدون تردید حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبررسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات گوناگون نقش بسزایی در افزایش سطح آگاهی و ارتقای فرهنگ عمومی و خصوصی جامعه دارد.

هفدهم مرداد سالروز شهادت محمود صارمی به نام تلاش گران عرصه خبر بهانه ای است برای قدردانی از وقایع نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می دارند و در مسیر حق و عدالت گام می نهند.

شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون تر بخشیدند و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند و به همه ثابت کردند که خبرنگاران، راویان صدیق اطلاعات و اخبار هستند که مسیر بقای حقیقت تا آخرین لحظه دست از تلاش بر نمی دارند.

بدون شک جامعه سالم و پویا، مرهون همت و تلاش روزنامه نگاران و خبرنگاران متعهدی است که با پیام رسانی صادقانه و مشفقانه و نقد منصفانه زمینه تغذیه فکری و رشد شکوفایی و اعتلای فرهنگی جوامع را فراهم می نمایند.

اینجانب فرا رسیدن هفدهم مردادماه سالروز شهادت زنده یاد محمود صارمی و روز خبرنگار را به کلیه تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی در کشور عزیزمان ایران، مازندران زیبا و چالوس بزرگ صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمونده و توفیق روزافزون هنگان را در راستای سربلندی میهن عزیزمان از درگاه ایزدمنان خواستارم.

جعفر ردایی

شهردار چالوس


نمایش تعداد بازدیدها : 42

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0