پنج‌شنبه, 26 مهر 1397
رو عنوان : هفته نیروی انتظمی
عنوان : پیام تبریك شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چالوس به مناسبت هفته نیروی انتظمی
زير عنوان : پیام تبریک شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چالوس به مناسبت هفته نیروی انتظمی
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ 
ساعت : ۱۳:۲۱:۴۴

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

 شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چالوس فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به کلیه فرماندهان، مسئولان و آحاد کارکنان ناجا به ویژه فرماندهی محترم نیروی انتظامی در شهرستان چالوس تبریک گفتند.

در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی:

     خدمت به مردم ولایت مدار و شریف میهن اسلامی لوح افتخار زرین و پشتوانه معنوی گران سنگی است که خدمت گزاران  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر آن مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال، مردم عزیز و خانواده معزز شهدا، این ولی نعمتان راستین می گردد.

     بدین وسیله، شهرداری و شورای اسلامی شهر چالوس ضمن تبریک به مناسبت هفته ناجا و خسته نباشید به حافظان نظم و امنیت، قدردانی خود را از تلاشهای ارزنده و عملکرد مؤثر کلیه فرماندهان، مسئولان و آحاد کارکنان ناجا به ویژه فرماندهی محترم نیروی انتظامی در شهرستان چالوس که با تدبیر شایسته و استعانت از خداوند متعال توانستند با تعهد، علاقه و پشتکار، جایگاه امنیت شهرستان را ارتقاء دهند، اعلام میدارد.

   امیدواریم به فضل پروردگار متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای فرمانـدهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم و امنیت جامعه ولایتمدار موفق و موید باشید.

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 27

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0