چهارشنبه, 4 ارديبهشت 1398
  • ساعت : ۱۱:۲۹:۱۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 112
شهردار چالوس خبر داد:
كاهش بار ترافیك درون شهری چالوس با افتتاح خیابان 24 متری
کاهش بار ترافیک درون شهری چالوس با افتتاح خیابان 24 متری
شهردار چالوس گفت: برای کاهش بار ترافیک درون شهری طرح ها و پروژه های متعددی را در دست اجرا داریم که یکی از مهمترین این پروژه ها، خیابان 24 متری در مرکز شهر می باشد.....

شهردار چالوس خبر داد

کاهش بار ترافیک درون شهری چالوس با افتتاح خیابان 24 متری

شهردار چالوس گفت: برای کاهش بار ترافیک درون شهری طرح ها و پروژه های متعددی را در دست اجرا داریم که یکی از مهمترین این پروژه ها، خیابان 24 متری در مرکز شهر می باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چالوس، جعفر ردایی با اشاره به اینکه ترافیک بعنوان یکی از مهمترین مشکلات این شهر می باشد، اظهار کرد: ادامه رینگ 2 را در دست اجرا داریم که با انجام آسفالت، پیاده رو سازی، چراغانی، احداث جدول و ... تا پایان سال کاملا راه اندازی خواهد شد.

وی افزود: گره های ترافیکی دیگری مانند کوچه شهید کچویی خیابان دوستگر را در دست پیگیری داریم. شهردارچالوس با اشاره به اینکه تملکات ورودی خط هشت تا ساحل، تملک و بازگشایی خیابان جنب بیمارستان، تعریض چهارراه مرادی و ... را نیز در دست پیگیری داریم، تصریح کرد: جاده ساحلی هم در دست اجراست که کمی زمان بر می باشد.

ردایی تصریح کرد: برای کاهش بار ترافیک درون شهری طرح ها و پروژه های متعددی را در دست اجرا داریم که یکی از مهمترین این پروژه ها، خیابان 24 متری در مرکز شهر می باشد.

وی با بیان اینکه ملک ستاد نیروی انتظامی برابر مصوبه در طرح تعریض قرار دارد گفت: در این خصوص نشستی هم با فرماندهی انتظامی استان داشتیم، اجرای تملک این ملک هزینه جداگانه ای را می طلبد و باید برای جابجایی ستاد نیز زمین و مکان دیگری در نظر بگیریم.

شهردار چالوس افزود: پیگیر این موضوع هستیم و با همکاری مسئولان انتظامی این مهم نیز در آینده اجرایی خواهد شد.

ردایی با اشاره به اینکه این منطقه (پادگان سابق شهید رجایی) مرکز تمرکز، ساماندهی و اعزام نیروهای استانهای شمالی به جبهه بوده است، گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند چالوس به واسطه این مهم قدمگاه 21 هزار شهید والامقام می باشد، این خیابان به نام قدگاه شهدا مزین شده است.

وی با تقدیر از تلاش ها و همراهی صمیمانه فرماندار، شورای اسلامی شهر، سپاه کربلا و سپاه شهرستان در تملک این ملک که تاثیر زیادی در هموار شدن مسیر کاهش ترافیک درون شهری چالوس خواهد داشت تصریح کرد: با جابجایی ایستگاه رادیودریا و برخی اقدامات دیگر، در این نقطه دارای دولاین جداگانه رفت و برگشت به سمت دریا و به سمت مرکز شهر خواهیم داشت که بدون شک تردد خودروها در دو لاین جداگانه و جلوگیری از ایجاد گره ترافیکی کمک شایانی خواهد داشت.

شهردار چالوس در پایان گفت: خیابان 24 متری قدمگاه شهدا، با اجرای زیرسازی، آسفالت، احداث جدول، هدایت آبهای سطحی، جابجایی تیربرق و ... در هفته دفاع مقدس افتتاح خواهد شد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0