يکشنبه, 28 بهمن 1397
  • ساعت : ۱۳:۲۱:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 76
هفته نیروی انتظمی
پیام تبریك شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چالوس به مناسبت هفته نیروی انتظمی
پیام تبریک شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چالوس به مناسبت هفته نیروی انتظمی
شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چالوس فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به کلیه فرماندهان، مسئولان و آحاد کارکنان ناجا به ویژه فرماندهی محترم نیروی انتظامی در شهرستان چالوس تبریک گفتند.......
 شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چالوس فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به کلیه فرماندهان، مسئولان و آحاد کارکنان ناجا به ویژه فرماندهی محترم نیروی انتظامی در شهرستان چالوس تبریک گفتند.

در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی:

     خدمت به مردم ولایت مدار و شریف میهن اسلامی لوح افتخار زرین و پشتوانه معنوی گران سنگی است که خدمت گزاران  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر آن مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال، مردم عزیز و خانواده معزز شهدا، این ولی نعمتان راستین می گردد.

     بدین وسیله، شهرداری و شورای اسلامی شهر چالوس ضمن تبریک به مناسبت هفته ناجا و خسته نباشید به حافظان نظم و امنیت، قدردانی خود را از تلاشهای ارزنده و عملکرد مؤثر کلیه فرماندهان، مسئولان و آحاد کارکنان ناجا به ویژه فرماندهی محترم نیروی انتظامی در شهرستان چالوس که با تدبیر شایسته و استعانت از خداوند متعال توانستند با تعهد، علاقه و پشتکار، جایگاه امنیت شهرستان را ارتقاء دهند، اعلام میدارد.

   امیدواریم به فضل پروردگار متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای فرمانـدهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم و امنیت جامعه ولایتمدار موفق و موید باشید.

 

 

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.2.0.0